Strzelnica ASG 6,3.mm

OFERTA PROGRAMOWA ZABAWY PLENEROWEJ „STRZELNICA”
WIATRÓWKI ASG

W dobie rozwoju i popularyzacji sportów strzeleckich oferujemy Państwu zabawę plenerową pod tytułem

Zabawa polega na strzelaniu z broni elektrycznej i sprężynowej o energii poniżej 17 J. na kulki plastikowe bez konieczności posiadania zezwolenia, dopuszczonej do użycia przez ustawę o broni i amunicji.

Można strzelać do różnych celów:

1.TARCZA

2.CELE RUCHOME

3.KULOCHWYT Z SIATKĄ

w odległości od 10m do 25 metrów.

Do zabawy używane są wiatrówki w postaci pistoletów i karabinków o napędzie elektrycznym lub sprężynowym – kaliber 6,3mm (bezpieczne). Strzelanie odbywa się na wcześniej przygotowanych torach wyznaczonych przez słupki i linkę w kolorze czerwonym oraz zabezpieczone naturalnym wzniesieniem lub ekranem ze sklejki o grubości 18 mm i wymiarach 100×100 cm pokrytym miękką wykładziną niwelująca powstawanie ewentualnych rykoszetów kulek.

Odległość do 10 m:
Strzelanie odbywa się z broni pneumatycznej krótkiej jednostrzałowej
pistolet typu WALTHER P99

DESERT_EAGLE_MAGNUM5

oraz karabinki typu:

AK 47

SHOTGUN FULL METAL HI-POWER:

Obsługę torów prowadzą minimum 2 przeszkolone osoby pilnujące, aby zostały zachowane wszelkie zasady bezpieczeństwa tak przez strzelających jak i obserwatorów. Każdy strzelec obowiązany jest bezwzględnie podporządkować się poleceniom osoby obsługującej tor miedzy innymi podczas strzałów obowiązkowo używać okularów ochronnych.
Ładowanie pistoletów i karabinków kulkami odbywa się wyłącznie przez obsługę toru.

W ramach zabawy można przeprowadzić zawody strzeleckie pomiędzy uczestnikami zakończone wręczeniem medali, dyplomów okolicznościowych oraz pucharów.

Szczegóły prowadzenia zabawy omawiamy indywidualnie z organizatorem imprezy. Orientacyjny czas trwania to 2-3 godziny. Istnieje możliwość prowadzenia zabawy w godzinach popołudniowo wieczornych .

Przy zachowaniu minimum rozwagi i zdrowego rozsądku zabawa jest w pełni bezpieczna i dostarcza uczestnikom wielu emocji.

W celu omówienia szczegółów zapraszamy do kontaktu:

Mirosław Gawlicki
tel:0-601 77 27 80
imeli : duovip@wp.pl
duovip@interia.eu

Polecamy

wykonanie: MM