ZESPÓŁ


zespół muzyczny z wrocławiaDUO VIP
to zespół muzyczny z Wrocławia, który powstał w 2003 roku.
Wykonuje muzykę różnorodną stylistycznie – dostosowaną do formatu – charakteru obsługiwanej imprezy. Niewątpliwym atutem zespołu jest przemyślany dobór instrumentów, oświetlenia oraz urządzeń wspomagających dźwięk – dzięki czemu wykonywane utwory brzmieniem zbliżone są do oryginałów. Grupa obsługuje rocznie około 50 różnych imprez w kraju i za granicą.

W swojej ofercie zespół muzyczny wrocław stawia  na:
– profesjonalizm
– kreatywność
– elastyczność
– nowatorskie pomysły
– a nade wszystko niezawodność

Od wielu lat zespół muzyczny DUO VIP wraz z siecią gastronomiczną Amercian Bistro Poland oraz restauracją Indoor House – był organizatorem programów artystycznych z udziałem gwiazd polskiej estrady i telewizji pod nazwą:

„CZWARTEK 40 LATKÓW PLUS”

Zapraszamy do zapoznania się z podstroną REKOMENDACJE, na której znajdziecie Państwo opinie naszych partnerów – dyrekcji hotelu HOLIDAY INN Wrocław oraz dyrekcji restauracji INDOOR HOUSE sieci gastronomicznej American Bistro Poland.

Podstawowy skład zespołu to duet damsko-męski, wokalno-instrumentalny – vocal, gitary, instrumenty klawiszowe.

Na Państwa życzenie oraz w zależności od formatu i charakteru imprezy – istnieje możliwość powiększenie składu zespołu o kolejnych muzyków, m.in. saksofonistę, gitarzystę, perkusistę i wielu innych.Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi podstronami – a szczególnie REPERTUAR – MP3

 

Polecamy

wykonanie: MM